video

Силвестер Сталоне – Најдобриот Мотивационен Говор [МК Превод]

Одвојте 2 минути за еден од најдобрите говори во историјата од единствениот Роки Балбоа. Слушајте го ова секој ден и останете постојано мотивирани!!!

Следете нè

18,948FansLike
2,016FollowersFollow
14,700SubscribersSubscribe

Последни статии

10 fb zakoni

10 Фејсбук заповеди

1. Нема да објавуваш или тагуваш пријатели во засрамувачки или инкриминирачки фотографии. За ова се алманасите и слични работи на нив, кои се сместени на...
biznismenot i ferarito

Бизнисменот и ферарито

Следниов текст е вистинска приказна која се има случено во една банка во Њујорк. Прочитајте и видете како мудро работи мозокот на еден бизнисмен... Влегува...
aids test

Тест за СИДА

Отишол еден млад дечко на лекар да направи тест за СИДА, го пополнил формуларот и му зеле крв. После неколку дена пристигнуваат резултатите и...